lg güvenlik sistemleri

samsung güvenlik sistemleri
güvenlik kamerası programları


Eskişehir Güvenlik Sistemleri

Hırsızlık ev sahipleri ya da küçük işletmeler için sürekli bir endişe kaynağıdır. Dünya çapında şirketler ve aileler bu suçları caydırmak ve bu suçları önlemek için giderek daha güçlü tedbirler uyguluyorlar. Evinize ya da işyerinize güvenlik sistemleri ile siz de koruyabilirsiniz. Bu çok yönlü ve yararlı ev güvenlik çözümleri aileniz için değerli korunma, ev ve iş için mükemmel koruma sunmaktadır. Truva Güvenlik sizin için doğru seçim bulmanıza yardımcı olmak için en iyi ev ve işyeri güvenlik sistemlerini Eskişehir güvenlik sistemlerinde bir araya getirdi.

Eskişehir güvenlik sistemleri, Eskişehir güvenlik sistemi

Sitemizdeki güvenlik sistemlerini dilerseniz kendiniz kurabilirsiniz, ek bir elektronik veya devre bilgisine ihtiyacınız olmayacak şekilde size hazır olarak ürünlerimiz kargoyla kapıda ödeme seçeneğiyle gönderilebilmektedir.

güvenlik Eskişehir, Eskişehir güvenlik kamera

Güvenlik Kamera Sistemleri Eskişehir

Eskişehir ev alarm sistemi mevcut sistemleri ve onların yeteneklerinden bilgilerin yanı sıra kendi ihtiyaçlarını doğru bir anlayış gerektiren, hassas bir satın alma gerektirir. En sofistike alarm ev güvenlik sisteminden en düşük alarm sistemine kadar piyasada olan bütün alarm sistemlerini test edip sizin için en uygun paketi hazırladık.

 

Alarm sistemi evinizi ya da işinizi güven altına almak için kurduracağınız sistemlerdir ve biz bunu farkındayız, alarm sisteminde dikkat edilmesi gereken en önemli faktör yanlış alarm vermemesidir. Sizin için hazırladığımız paketlerdeki alarm sistemleri asla yanlış alarm vermez. Elektrik gidip gelmelerinde yanlış alarm vermez ve alarm sisteminden yana asla sorun yaşamazsınız.

Eskişehir güvenlik sistemi, Eskişehir güvenlik sistemleri

 

Güvenlik kamera sistemleri Eskişehir içinde oldukça yaygınlaşmaya başlamıştır, elbette kamera sistemleri ya da alarm sistemleri yaptıran firmalar öncelikle can ve mal güvenliğini göz önüne alarak sistemler kurdurmaktadırlar, bu en doğal ve en tabi istektir. Günümüzde teknolojinin hızla ilerlemesi ve ekonomideki dengesiz büyümeler güvenlik sistemlerine olan ihtiyacı her geçen gün arttırmaktadır. Eskişehir civarında eskiden kamera sistemi, güvenlik sistemi yaptırmak oldukça maliyetli bir işti, aslında maliyetli olması firmaların aç gözlülüğünden kaynaklanmıyordu, ülke genelinde ürün fiyatları o kadar yüksekti ki, ucuz ve profesyonel bir sisteme sahip olmak imkansızdı, o yüzden ancak bankalar, döviz büroları ya da kuyumcu gibi yerler bu tarz sistemlere sahip olabiliyorlardı.

1 Kameralı Güvenlik Sistemleri
1 Kameralı Güvenlik Sistemleri
2 Kameralı Güvenlik Sistemleri
2 Kameralı Güvenlik Sistemleri
3 Kameralı Güvenlik Sistemleri
3 Kameralı Güvenlik Sistemleri
4 Kameralı Güvenlik Sistemleri
4 Kameralı Güvenlik Sistemleri
8 Kameralı Güvenlik Sistemleri
8 Kameralı Güvenlik Sistemleri
16 Kameralı Güvenlik Sistemleri
16 Kameralı Güvenlik Sistemleri
24 Kameralı Güvenlik Sistemleri
24 Kameralı Güvenlik Sistemleri
32 Kameralı Güvenlik Sistemleri
32 Kameralı Güvenlik Sistemleri
Bebek Güvenlik Ürünleri
Bebek Güvenlik Ürünleri
İşyeri Güvenlik Sistemleri
İşyeri Güvenlik Sistemleri
Apartman Güvenlik Sistemleri
Apartman Güvenlik Sistemleri
Ev Güvenlik Sistemleri
Ev Güvenlik Sistemleri
 

Günümüzde ise ülkeler içinde Türkiye'nin önemi ve pazarlık payı oldukça artmış bulunmaktadır, kaliteli ürünü çok ucuza Türkiye'ye getirmek mümkün, daha önce kablosuz alarm sistemini 2500tl den aşağı yapamıyorduk, hele kablosuz kumandalı bir sistem oldukça pahalı idi, şu anda ise kablosuz tam profesyonel bir alarm sistemini paket satış olarak 350tl den başlayan fiyatlara verebiliyoruz. Elbette ki piyasada hala kalitesiz ve güvenli olmayan, referansı olmayan yüzlerce ürün var, burada dikkat edilmesi gereken şudur, firma sattığı ürüne ne kadar hakim, kaç yıldır satıyor, ve ürüne şikayet var mı? Evinizi hırsıza, yangına, doğalgaz kaçağına karşı korumak istiyorsanız, Truva güvenlik alarm sistemi Eskişehir'a paket olarak satış yapmaktadır, kablosuz ve kumandalı alarm sistemi hiçbir kurulum bilgisi gerektirmeden 10 dakikada kurabileceğiniz bir üründür. Diğer eski ürünler gibi evinizi ya da işyerinizi metrelerce kablolarla sarmanıza gerek yoktur.

kamera paketleri Eskişehir, Eskişehir güvenlik sistemi, Eskişehir güvenlik sistemleri
Eskişehir'da hırsızlık vakaları globalleşmenin ve Eskişehir'un büyümesinden kaynaklanan sebeplerden her geçen gün artmaktadır. Hırsızlığı önlemenin en kolay ve en etkili yolu alarm sistemidir. Alarm sistemi caydırıcıdır, hırsızları mekanınızdan uzak tutar. Caydırıcı olmasının başlıca sebepleri şunlardır.

  • Alarm sistemi sesle çevreyi uyarır (120 Desibel Sesle)
  • Alarm sistemi mekanın sahiplerini cep telefonlarından arar.
  • Yangın
  • Doğalgaz
  • Su Baskını
  • Karbon monoksit
  • Ani ısı artışları
  • Hırsızlık

Eskişehir Güvenlik Alarm sistemleri yangından, gaz kaçağından, su baskınlarından korumak gibi önceden uyarı veren seri sistemlerden birkaçıdır, alarm sistemi fonksiyonlarına arttırabiliriz.

Eskişehir alarm sistemleri, paket kablosuz alarm sistemi

Alarm sistemi kesinlikle kablosuz olması lazımdır, eskiden kablosuz alarm sistemleri oldukça pahalıydı ve küçük işletmeler ya da evlere kablosuz alarm sistemi takmak çok maliyetliydi, piyasada var olan kablosuz ve ucuz markalar ise güvenlik firmaları tarafından onaylanmıyor, Eskişehir güvenlik sistemi kullanılmıyordu, fakat birkaç senedir Truva alarmın satışını yaptığı Truva alarm sistemi hem kablosuzdur hem de %100 güvenli, en iyi alarm sistemidir. Yüzlerce kurulum yapılan yerlerden hiçbir şikayet ve sorun almamış olup 30 yıldan fazla süredir piyasada olan alarm sistemleri daha çok sorun vermektedirler. Truva alarm sistemini siz kendinizde kablosuz olmasından dolayı 10 dakikada kurup kumandalarıyla ya da tuş panelinden istediğiniz gibi kurulum yapabilirsiniz.

Eskişehir Güvenlik Sistemleri Ev İçinde Kurma Modu
Eskişehir güvenlik sistemleri ev içinde kurma modu 2 şekilde kurulur, ev içinde kurulum ve ev dışında kurulum modudur. Ev içinde kurulum modunda gözler devreden çıkar ve gözler hareket algılamaz, sadece manyetik kontak devreye girer. Manyetik kontaklar kapılara, pencerelere, hırsızın girebileceği muhtemel yerlere takılır, siz evin içinde ev modunda kurduğunuzda pencereden ya da kapıdan hırsız girmeye çalışırsa alarm sistemi devreye girer ve hem sesle hem de cep telefonlarını otomatik arayarak uyarı verir.

Eskişehir Güvenlik Sistemleri Ev Dışında Kurma Modu
Bu modda hem manyetik kontaklar devreye girer, hem de gözler devreye girer. Gözler hareket algıladığında hem sesle uyarır hem de cep telefonlarınızı otomatik olarak arar. Ev dışında kurduğunuzda alarm sistemi evde evcil hayvan, kedi ve köpek algılamaz. Alarm sistemi hayvan algılamayan yeni nesil pır dedektörlerden oluşmaktadır.
4 kameralı güvenlik paketleri, 4 kameralı güvenlik sistemleri, 4 kameralı güvenlik sistemi, güvenlik sistemi, güvenlik sistemleri, hazır güvenlik paketi 4 kameralı, güvenlik sistemi, güvenlik sistemleri

Eskişehir Ev Güvenlik İşyeri Kamera Alarm Sistemleri Kurdurmak Yasalmıdır?

Ev ya da işyeri güvenlik sistemleri paketleri satarken bu tarz sorular doğal olarak ortaya çıkmaktadır. Siz ön kapınızı, garajınızı ya da evde yoğun olduğunuz yerleri gözetlemek isteyebilirsiniz. Bunlarda normaldir, kasiyerin olduğu yeri daha yakından izlemek için güvenlik kameraları ya da giyim ürünleri satılan bir mağazada kameralar ve alarm sistemi yerleştirebilirsiniz. Ama giyim mağazası sahibi soyunma odalarına ya da giysilerin, rafların altından mal çalan müşterilerinle sorunları varsa ve buralara kamera yerleştirirseniz o zaman yasal bir süreç başlayabilir. Böyle hırsızlık durumlarında çalışanların daha dikkatli olması gerekmektedir. Ev ve işyeri kamera sistemleri konusunda biraz araştırma yaptık, dilerseniz onları inceleyelim.

Eskişehir Konut Ev Güvenlik Kameraları Yasalmıdır?

Evde bir aile yaşıyor ve onların izni olmaksızın hiçbir uyarı levhası olmayan, gizlenmiş, açıkta olmayan kameralar monte etmek, makul alanlar dahi olsa kesinlikle yasaktır. Birisini izinsiz izlemek kesinlikle yasaktır, bizim paketlerimizde de ev güvenlik alarm sistemleri ve gizli olarak kamera sistemleri satışımız vardır. Kamera sistemleri gizli olması şu sebeptendir, bebeklerini izlemek, bakıcıları izlemek, hastalarına bakan bakıcısını izlemek için aileler gizli kameralar tercih etmektedir. Bunlar tamamen gizli ve habersiz sistemler değildir, psikolojik baskı uygulamamak için gizli kayıt yapan sistemlerdir.

4 kameralı güvenlik sistemleri, 4 kameralı güvenlik sistemi, güvenlik sistemi, güvenlik sistemleri, hazır güvenlik paketi 4 kameralı, güvenlik sistemi, güvenlik sistemleri

Evde çocuk varsa onların da hayatlarını, büyümelerini arşivlemek isteyen aileler yine açık açık kameralar gözüksün istemezler, gelen misafirler rahatsız olur diye yine kameralarını açık açık görünür yapmazlar ama evde kamera sistemi olduğunu belirtirler. Birisinden izinsiz ses ve görüntü kaydı yapmak kesinlikle yasaktır ve doğru değildir. Burada özet olarak şuna dikkat etmeliyiz, apartman kapısı önüne kamera konulacak ses ve görüntü kaydı alınacaksa apartman Eskişehir güvenlik sistemleri sakinlerinden izin alınması gerekmektedir. Dış kapıya konulan görüntülü diafon sistemleri böyle değildir, onlar anlık görüntü sağlar ve kapı gözü görevi görür, birçoğunda kayıt özelliği yoktur.

Eskişehir İşyeri Kamera Sistemleri Güvenlik Kameraları Yasalmıdır?

Büyük işletmeler daha katı olmasına rağmen küçük ve orta ölçekli işletmeler için belli olan kurallar ev kamera sistemleriyle aynıdır. Bir çalışanın sahip olduğu çalışma alanına izinsiz gizli kamera ya da ses kaydı yerleştirmek etik olarak doğru değildir. Banyo, soyunma odası, otel odaları, asansör girişlerine kamera yerleştirmek doğru değildir. Çalışanları izlemek ve iş takibi yapmak her işletme için artık ihtiyaç ve gerekliliktir, bunu yapmaya çoğu işletme neredeyse mecEskişehir. 50 den fazla şubesi olan yüzlerce patron vardır, çalışanlarını aynı anda cep telefonunun bir penceresinden izleyerek iş takibi yapmalıdır, her gün her birini tek tek gezip iş takibi yapamaz.

2 kameralı güvenlik sistemleri, 2 kameralı sistemler, 2 kameralı güvenlik sistemi, güvenlik sistemleri, güvenlik sistemi

Tekstil atölyelerinde de durum aynıdır, yüzlerce çalışan vardır, patron Dünya'nın neresinde olursa olsun cep telefonundan işlerinin ne kadar doğru gittiğini görmek ister, Eskişehir alarm sistemleri işyerlerinde sorumluluk da azaltılmış olur, vebal altında kalmaktansa bu durumdan hızlıca kurtulmuş olur, bunu da kısaca açıklayalım.

Kablosuz Alarm Sistemi
Kablosuz Alarm Sistemi
Dsc Alarm Sistemi
Dsc Alarm Sistemi
Paradox Alarm Sistemi
Paradox Alarm Sistemi
Crow Alarm Sistemi
Crow Alarm Sistemi
Bosch Alarm Sistemi
Bosch Alarm Sistemi
Truva Alarm Sistemi
Truva Alarm Sistemi
Vestel Alarm Sistemi
Vestel Alarm Sistemi
Honeywell Alarm Sistemi
Honeywell Alarm Sistemi
Rokonet Alarm Sistemi
Rokonet Alarm Sistemi
Ademco Alarm Sistemi
Ademco Alarm Sistemi
Altronix Alarm Sistemi
Altronix Alarm Sistemi
Chamberlain Alarm Sistemi
Chamberlain Alarm Sistemi

güvenlik sistemleri

Farz edelim bir işçi kendi ihmalkarlığından ya da maceraperestliğinden kendi kendini tinerle oynarken yaktı, görüntü kayıtlarından bunu göstererek vebal altından kalmaktan kurtulur, ki biz bu tarz örneklerle çok karşılaştık. Çalışan insanlardan bazıları vardır, kamera sistemlerinden rahatsız olur, bazıları da vardır sevinirler, Eskişehir alarm sistemleri baktığımızda kimler rahatsız olur, çalışmayanlar, kimler sevinirler, çalıştığını herkesin görmesini isteyenler, özellikle toplu çalışılan yerlerde çalışanların kameralardan rahatsız olmaları normal bir durum değildir.

Eskişehir'in ilçeleri
Büyükşehir ilçeleri
Odunpazarı • Tepebaşı
Diğer ilçeler
Alpu • Beylikova • Çifteler • Günyüzü • Han • İnönü • Mahmudiye • Mihalgazi • Mihalıçcık • Sarıcakaya • Seyitgazi • Sivrihisar
Eskişehir merkez köyleri
Ağapınar • Ahılar • Atalan • Atalantekke • Avdan • Avlamış • Çamlıca • Doğankaya • Gökdere • Kalkanlı • Kanlıpınar • Karacaşehir • Karagözler • Karapazar • Karatepe • Karaçay • Keskin • Kozlubel • Kuyucak • Kıravdan • Kızılcaören • Kızılinler • Mollaoğlu • Musaözü • Sevinç • Sultandere • Süpüren • Tandır • Taycılar • Turgutlar • Türkmentokat • Uludere • Uluçayır • Yarımca • Yassıhüyük • Yukarıkalabak • Yukarıkartal • Yukarısöğütönü • Yukarıçağlan

 

muhafazalı gece görüşlü kamera, gece görüşlü kamera, Eskişehir alarm sistemleri